| Anonim12377e7 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de pe stiinte ale naturii pe mate info(de pe profil real pe profil real). Ar trebui sa dau ceva diferente sau ma transfera fara sa dau?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai trebuie sa dai diferente daca inca nu esti clasa a 11-a sau a 12-a. Dar totusi, de ce ai vrea sa te muti de pe stiinte pe mate-info?

| Anonim12377e7 explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa invat programare si la stiinte nici nu am ajuns la c++ cum au ajuns cei de la mate info

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim12377e7):

Wtf. Ok. Dar in ce clasa esti? Eu is a noua totbpe stiinte dar vreau sa ma fac medic. Nu vreau sa mai am nicio treaba cu informatica sau altele

| Anonim12377e7 explică (pentru anonim_4396):

A 9 a

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim12377e7):

La ce liceu? Ce oras?