| SophieNaNaNa a întrebat:

Vreau sa ma tund asa : http://30.media.tumblr.com/tumblr_lyqbm3O18o1qbmvc1o1_50 0.jpg
Dar parintii mei nu ma lasa...:( Cum sa ii conving sa ma lase sa ma tund asa...

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Ai tupeu sa te tunzi asa laughing Am vrut si eu, dar m-am limitat la ceva scurt. Cat despre parinti, spune-le ca esti mare, ca tu alegi cum te tunzi, e doar o tunsoare nu o sa te dea nimeni afara din scoala! Sau cu exemple mai rele, ca nici nu vrei sa te vopsesti in toate noantele, daca nu te lasa o sa ii bati la cap in fiecare zi (si pune in aplicare daca e nevoie), daca nu-ti place nici nu o sa le zici, dar daca nici macar nu te lasa sa incerci o te intristezi aiurea. Daca ai mai aveai si niste prietene care sunt tunse asa sa le dai ca exemple si daca mai au si note si purtare buna e perfect.

| motolo9ve a răspuns:

Uite d eexeplu.si eu am vrut sa ma tund si ai mie au spus nu deoarece cica era prea matura si ca tipa era naspa si asa mai departe..ma rog a doaua zi mama a scos o poza cu aceeasi tunsoare doar ca era o fata mai tanbara si asa ma lasa sa ma tund.era exact acela lucru. poate daca gasesti aceeasi frizura dar da tipa rata dura, dar tunsoarea chiar e fainatongue

| splitt a răspuns:

E naspa rau, si eu sunt tunsa scurt pe o parte dar am parul cam de 5 cm si cealalta parte filata si e mult mai bine, cand iti va creste...