| diana07 a întrebat:

Vreau sa-mi fac majoratul in club(bucuresti). vreau si eu idei d cluburi si d preturi.adica platesc masa sau trebuie sa am o anumita consumatye... vreau vreo 16 invitaty...platesc intrarea? cam cat m.ar costa in total?big grin
care ma ajuta fundita:*

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Alegerea ta depinde de multe aspecte, probabil cel mai important fiind cel financiar. Daca vrei neaparat sa inchiriezi un club, ar trebui sa te pregatesti pentru o nota de plata de ordinul miilor de lei. Parerea mea e ca la 16 invitati nu ai de ce sa optezi pentru asta, pentru ca sunt prea putini si probabil nu te-ai simti bine intr-un club aproape gol. Daca vrei doar sa inchiriezi niste mese este ok, preturile variaza foarte mult in functie de club, asa ca nu as putea sa iti spun exact la cat sa te astepti, dar cred ca ai scapa cu 1000-2000 de lei maxim, inclusiv consumatia, daca alegi un club oarecare, nu unul foarte extravagant. Pana la urma conteaza sa va simtiti bine si sa va placa atmosfera, muzica, oamenii din jur. Sigur poti opta pentru o varianta convenabila din ce cunosti deja. Nu iti sugerez locuri pentru ca nu stiu ce preferinte si asteptari ai, dar ai putea incepe din centrul Bucurestiului sa te interesezi, pentru ca acolo sunt destul de multe si pe toate gusturile. Petrecere frumoasa!

1 răspuns:
| diana07 explică:

Ms :* m.am gandit l player da nu stiu sigur...da mersi pentru idee o sa incerc si in centru :*