| alexxxxxx a întrebat:

Vreau sa-mi iau montain bike. ce recomandati? ce firme? cele de la DHS sunt bune? sau un model de montain bike. dau funda

Răspuns Câştigător
| BmxStreetLife a răspuns:

Intra pe playbike.ro sau pe bmx magazin.ro si acolo gasesti tot ce vrei dar nu DHS sau first bike.

3 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

NU DHS sau FIrst bike sunt cele mai de c...t bikuri.Nu din cauza firmei ci din cauza rezistentei pieselor. Nu lua DHS.
Pt ce vrei bita plimbari, downhil, street dirt :X?
Spune ce disciplina vrei si ce buget ai si iti zic ce bita sa iti iei.

| alexxxxxx explică (pentru FericituIndragostit):

Pentru trasee pe munte (plimbari) pana in 2000lei

| Catalinfilip a răspuns:

Ti-am raspuns eu in cealalta parte... spune-mi daca iti place modelul acela de biciceta.sau cum ai vrea tu...