| Mystique_5599 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone touchscreen, nu exagerat de scump ( adica nu vreau recomandari gen: "iPhone 4S" ). In general, vreau sa indeplineasca urmatoarele conditii: ecran mare; grosime cat mai mica; multe aplicatii; sa fie compatibil cu cat mai multe jocuri; intre 5 si 10 megapixeli la camera si daca se poate, cu blitz; sa mearga excelent tot ce tine de internet (youtube, mail, messenger, etc...). Pana acum m-am gandit la un LG Optimus Black. Ce parere aveti? Alte recomandari?

1 răspuns:
| EeAnia a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung Galaxi Mini, dar camera este de 3, 2 mi se pare si fara blit. Dar in rest e foarte bun. Iti poti descarca de pe Android Market o multime de jocuri si alte aplicatiibig grin