| Diana06 a întrebat:

Vreau sa postez pe blog si nu am inspiratie si as vrea sa postez ceva de genul : "Sunt doar iluzii" acesta este titlul cateva idei? dau fundakiss

2 răspunsuri:
| Andrelutssa a răspuns:

I`a de pe hi5`ul meu :]] ca oricum nu imi mai stiu parola happy

| AngelaZero a răspuns:

Iluzii rimeaza in mod figuratic cu amintiri, vise sperante desarte. ah si evident baieti idioti (aka iubiri pierdute) si politicieni cu fete de porci. nu uita de toata mass-media de peste tot si toate pitzipoancele din reviste photosop-ate pana arat facute din plastic. acum alege ceva depinzand si de stilu blogului tau si spor la scris.