| PureMadnesS a întrebat:

Sall am facut un blog... titlul este desprerapperi dar as vrea niste idei ce sa postez? m-am gandit sa postez melodii poze cu ei? alte idei pls dau fund0iiibig grin!

Răspuns Câştigător
| Aly2 a răspuns:

Pai cauti pe google poze cu ei, melodii cu ei, scrii ce este special la ei si de ce lumea ii place. Adica scrii parerile tale si ce iti place la ei si de ce. Sper ca te-am ajutat. Fundi?

1 răspuns:
| hellokitty_1136 a răspuns:

Pai poti sa cauti pe google informati despre ei, poze.ce fac in timpu liber.depinde nu stiu daca vrei sa fi un paparazzo:p intelegi?