| cr9 a întrebat:

Vreau sa rad cu lacrimi. Cel ce imi spune cea mai tare gluma primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

Asta nu suna bine decat zisa dar incerc.
Bula vine din vacanta de vara.Profesoara ii intreaba ce au facut in vacanta:
Alin eu am fost la mare, am inotat, am facut baie, am jucat volei...
Andrea eu am fost la bunicul am cules mere cu bunicul, am fost la piata sa le vand, bunicul mi-a dat si mie niste banii...
Bula cu mana pe sus zice eu, eu, eu
Profa: bine bula dar mai pe ocolite
Bula: da diamna profesoara...si eu am fost la bunicul si am taiat lemne. cand am taiat un lemn o ashie a sarit si drept in p@#a m-a lovit
Profa: bula mai pe ocolite!?!
Bine doamna profesoara
Bula:cand am taiat un lemn o aschie a sarit si-a ocolit si-a ocoloit di drept in p@#a m-a lovit