| vrak a întrebat:

Cine imi zice o gluma la care sa rad cu lacrimi primeste funda?

Răspuns Câştigător
| cr9 a răspuns:

Paiii

era un jucator de cs si folosea wall

intr-o noapte cand juca a dat un head-shot prin perete si deodata a ajuns in iad

dupa 2 saptamani dracu il suna pe Dumnezeu

Doamne pe cine mi-ai trimis

asta arunca toate cazanele, imi omoara toti draci si striga in gura mare, UNDE DRACU SE PLANTEAZA BOMBA AIA

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Stefan cel Mare in lupta s-a ranit.Ca sa nu vada ostenii sangele a cerut o mantie rosie.peste putin timp a aflat nr. turcilor si a cerut pantalonii maro.

| cr9 a răspuns:

Doua clatite merg prin desert, una se impiedica de cealalta siii, la aia ii cade gemu.

| cr9 a răspuns:

Intra un tip antrun bar si vede la o masa pe presedintele americi si pe secretarul de stat.

sta oleaca si al antreaba pe barman da aia nu sun presedintele si secretarul de stat

el zice da

se duce la ei si le spune

-nu sunteti presedintele si secretarul de stat?

-ba da

vai ce onoare dar ce faceti aici?

-pai planuim al 3-lea razboi mondial

-serios si ce se va antampla?

-pai vor muri 10000 de irachieni si o blonda cu tate mari!

-o blonda cu tate mari? dc o blonda cu tatepresedintele se antoarce catre secretarul de stat si ai zice :

-vezi ma prostule ti-am zis eu ca no sa-i pese nimanuii de 10000 de irachieni!