| alex_1393 a întrebat:

Vreau sa scap de cearcane!
De vreo 2-3 ani tot am aceste cearcane si m-am saturat de ele! Am tot incercat diferite creme si remedii naturale (felii de cartofi, castraveti ) si nuprea vad rezultate. Nu stiu care e problema, deoarece dorm cel putin 8-9 ore pe zi, deci nu e de la somn, iar lichide beau destul de multe...
As dori niste sfaturi de la cei care au avut, dar nu numai pentru a scapa de ele...

Pun o imagine sa vedeti cam cum arata :
http://img836.imageshack.us/f/dsfsdfsfu.jpg/

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ar trebui sa dormi mai mult.

| thecat29 a răspuns:

Mai incearca si tu sa pui niste felii de rosii, ceapa, ceva frunze de varza. Si daca tot nu te ajuta macar te-ai ales cu o salata de legume. happy

| alex_1393 explică:

Adriana nu cred ca e problema de la dormit