| Dominatorro a întrebat:

Vreau sa stiu ce as putea face pentru a ma ajuta in viitor? In acest moment sunt la liceu si doresc sa dau Cambridge-ul si Sprachdiplomul(atestate), ce altceva as putea face ca sa ma ajute pe viitor? Spre exemplu cv lectii sau sa ma inscriu intr-o anumita asociatie sau orice.Orice sa ma ajute pe viitor si sa dobandesc cv experienta.Poate chiar sa castig niste bani.ce pot sa fac eu ca liceean pentru a ma ajuta pe viitor? Acte de caritate. Daca imi puteti da niste sfaturi ar fi perfect

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Incearca programele de la Liderii mileniului trei.

| Morphines a răspuns:

Nu prea văd cum să te duci la Cambridge cu „cv", lipsa diacriticelor și lipsa punctului de la finalul propoziției. Totuși, pentru U.K. să studiezi acolo îți trebuie multă minte.