| silverfaith a întrebat:

Vreau sa stiu de la toata lumea, toate piesele "Bomba" care merita si care sunt in topurile voastre ...si care merita ascultate la o petrecere? ( fara piese vulgare! )

Răspuns Câştigător
| Sunshine_2005 a răspuns:

Melodiile pe care le-as pune eu sunt:
andrea-izbiram teb
dj layla-single lady
akcent-that's my name
cat deluna-put it on
akon-beautiful
arash-always
alessia-deja vu
FloRida - Right Round
Diego Donati-Get Up And Go
kid cudi-day 'n nite
waldo's people-lose control
sper sa te ajutewinking

5 răspunsuri:
| silverfaith explică:

Am uitat sa specific puteti spune si populara, manele, romanesti, retro, jazz, club, house, trance, comercial, minimal, progresiv ( all gender ) big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

-dr dre-the next episode(clasic!)
-the fratelli-chelsea dagger(de topaiala)
-Jet-are you gonna be my girl(mie imi place big grin)
-nigel & marvin- follow the leader(trenuletz...ciu ciu)
-dj aligator-blow my wistle(e misto sa aveti toti fluiere la piesa asta)
-prodigy-out of space(asta reflecta nivelul de alcool consumat la o petrecere)
-las ketchup-asereje(dansul e penal)
-Village people-YMCA(pe melodia asta nu ai cum sa nu te pipi pe tine de ras)
-Aquarius-barbie girl(gay, i knowlaughing )

orice, dar de caterinca sa fietongue

| cristina_6456 a răspuns:

David deejay feat dony - so bizar david deejay feat ali rosse - i can feel deepcentral- cry it away neylini-muleina ciara feat justin- sexy love aisa feat dj yaang - ready to gou ron caroll walkin to the street

| Christine a răspuns:

Eu de cateva zile asc doar urmatoarele mel:
1. Kat DeLuna - Unstoppable
2. Diego Donati - get up and go
3. David DeeJay feat Dony - So bizzare
4. Insane - Todo mi amor
5.Play & Win - Slow motion
6. Play & Win - Like it
7. David DeeJay feat Ela Rose - I can feel
8. Disturbed - Inside the fire
9. Dreem City - Loving you
10. [si ultima, dar nu cea din urma pentru ca e preferata meawinking] Yarabi - El Sela (original mix)

Sper sa te ajute si p u l petrecere...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place hip-hop-ul, deci majoritatea pieselor din topul meu sunt acest gen:
50 cent-king of new york, si as mai putea scrie multe la 50 cent...
Sean Paul-Temperature si din nou, multe altele de la el sunt tare cool
Beyonce-upgrade you
Fergie-London Brodge, Fergalicious
Eminem, Snoop Dog, Chamillionaire...
happyMafia...