| SergiuLiK_4037 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu o prescurtare sau o porecla pentru numele Sergiu. Dau Fundita.

6 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Sere, Ser, Sergiulicã... nu cred cã ai prea multe optsiuni, e un nume scurt` big grin

| Eu4EverX a răspuns:

Am un prieten pe care il cheama sergiu si toata lumea ii zice See:X

| Yoanna_4969 a răspuns:

Ser, ergi, ergiu, giiu, serho,... cam atat

| ♥ Sorina a răspuns:

Konnichiwa`!:]
Pai. ar fi : Sega, Se, Segu...nu mai stiu :]]
Sayonara`!:]

| Dootzy a răspuns:

:-)),ce haios esti! Chiar numele tau de pe TPU este o porecla pentru numele "Sergiu", iar tu ne intrebi pe noi,"SergiuLik"?

| firefox6 a răspuns:

Habar nu am. :-( dar si eu am nevoie ca pe prietenul meu il cheama sergiu. dar cand scriu pe mess abreviez serg