| Boy Sergel xD a întrebat:

Ce prescurtari s-au alintari stiti pentru Numele Sergiu, de exemplu Sergel... Vreau cind ma loghez pe vreun site sa am o prescurtare s-au ceva de genul acesta, dati exenple de acestea...

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Mie una imi place foarte mult numele Sergiu, nu ai nevoie de nici o prescurtare! Dupa parerea mea Sergel doar strica numele Sergiu. Mi se pare total aiurea, nu are nici o legatura in afara faptului ca au primele 3 litere in comun.Nu-ti distruge numele, un nume asa frumos!
Asta e parerea mea, nu te obliga nimeni sa o iei in considerare sau sa nu o iei in considerare.Este doar punctul meu de vederehappy

3 răspunsuri:
| twittysylvester2011 a răspuns:

Sergiuku, S.e.r.g.i.u., Sergiu:the Guy, etc. big grin

| Bia_3953 a răspuns:

Si mie imi place numele sergiu, dar ar merge si sega si serghey cel putin eu asa ii zic unui var de-al meutongue

| Caty_9264 a răspuns:

Nu stiu poate...Ser...sau ar suna bine dj ser. sper sa iti placa. E cam greu sa gasesti alinturi sau prescurtari pentru acest nume.

Întrebări recente