| sexlove a întrebat:

Vreau sa va intreb daca cafeaua slabeste? pentru ca inainte nu beam cafea si ma ingrasam de la orike mancam si imi era foarte usor sa pun 1-2 kg pe mine dar de cand beau cafea in fiecare zi am slabit foarte mult si nu mai am nici pofta de mancare pe care o aveam inainte pentru ca inainte mancam foarte mult acum orike mananc nu mai asimilez de loc si nici o jumate de kg nu mai pun pe mine si vreau sa va intreb ce imi recomandati pentru ingrasat, medicamente orice dau funda pup

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Nu cafeaua ingrasa e e grasa

| MyFirstLove a răspuns:

Cafeaua poate sa ingrase, daca este bauta in cantitati mari, din cauza ca retine apa in organism, lucru care duce la ingrasare si la celulita.