| mitikutzaa a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu un baiat, ce tema pot sa aduc in discutie? Fundaa:******

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Hobby, viitorul lui, arta, pictura, plimbari, calatorii, scoala, dupa care incepi sa vorbesti lucruri banale cu el.
-eii, uite afara sta sa ploua
-Waa. culmea, nu?
Ex2: Azi colegu de banca mi-a rupt pixu si la ultimele 3 ore nu am stris si am dormit, te-am visatwinking
Decinde mult si de el...
P.S= Banuiesc ca iti place de acel tipwinking
Succes!

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Lucrurile pe care le aveti in comun, despre muzica, despre orce.Doar sa porniti o conversatie si lucrurile vor veni de la sine:*

| mitikutzaa explică (pentru AnaBejenaru):

Asta e trebuie sa pornim o conversatie, nu stiu ce conversatie anume, nu stiu daca avem ceva in comun((

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Gaseste subiecte comune, hobbyuri comune.

| mitikutzaa explică (pentru BalonashCuHeliu):

Anume?
zi-mi o tema anumita, nu prea cred ca avem hobby-uri comune :sad

| BalonashCuHeliu a răspuns (pentru mitikutzaa):

Muzica,sport,flori,activitati,nu neaparat comune.de ex sportul lui preferat daca e football'ul nu trebuie sa spui la fel.ii spui"eu joc baschet" si poate si lui ii place happyca un exemplu

| Ionutzu0077 a răspuns:

Cele mai frumoase discuti sunt alea in care ce iti vine in minte pe moment dezvolti si spui, nu stai sa te gandesti big grin