| y0nutz3ly a întrebat:

Vreau si eu cateva filme de groaza...sa fie 2, 3 vazute de voi nu o lista cu filme...

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Reeker.the chainsaw 2013

3 răspunsuri:
| RoxanaPicsi a răspuns:

Grave Encounters!

| cristimx a răspuns:

Grave encounters 1/2, Paranormal activity 1/2/3/4(nou):X, uitete la astea si iti ia tot chefu de filme de groaza:X

| Ioana_Alina_1994_D00C a răspuns:

Salut. Silent hill 1 si 2 mi s-au parut foarte reusite in materie de film horror, de asemenea si The woman in black, Casa de ceara si The house at the end of the street le recomand cu incredere. Vizionare placutahappy.