| sebilici a întrebat:

Buna TPU as dori o lista cu filme dar care a merite vazute si NU SERIALE SAU DRAME, HOROR, GROAZA. Vreau comedie, actiune sf uri bune. multumesc happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BiiaB a răspuns:

Jocurile foamei; Domnul Nimeni; Pumni de oţel; Planeta Maimuţelor: Invazia; În timp; Începutul; X-Men: Cei dintâi; Transfer de identitate; Super 8;
Comedie:The Three Stooges; S-a furat mireasa; Umbre întunecate; Ted; Invincibilii; Prieteni cu copii; Visul lui Adalbert; 21 Jump Street - O adresă de pomină;

| AnaMariaNovany a răspuns:

Hei,sper sa te pot ajuta. Uite cateva comedii care mie mi-au placut mult: Profa rea dar buna, Pregateste-te ca vine, Dictatorul(la asta razi cu lacrimi, crede-ma), This means war, Face toti banii, Tooth fairy2. Cateva filme cu adolescenti &co care sunt si comedii usoare:Mean girls1 si 2, Geek Charming, Din nou la 17 ani, Wild child, Step up2, The perfect man. Uite si cateva filme pline de actiune: Jocurile foamei, How I spent my summer vacantion, The amazing spider man, Snow White and the Huntsman, Man in black3.Din categoria SF-urilor as putea sa-ti enumar: Iron sky, Battleship, John Carter, Chronicles. Sper ca te-am ajutat!happy

| ioanaioana14 a răspuns:

Buna Sebilicihappy
eu am vizionat cateva filme tari ..care trebuie vazute de toata lumea:
1. American Pie(Toate sunt tari)
2. Easy A
3.Girls Mean
4.She s the man
5.17 Again
Acestea mi li amintesc. sper ca ti am fost de ajutor

| sebilici explică (pentru ioanaioana14):

Din pacate le-am vazut pe toate ioana sad