| ptvoi a întrebat:

Vreau si eu citeva dertali, o scurta descriere despre serialele urmatoare(one tree hill, the city, comunity, brothers and sisters, friday nigth lights, scoundrels. Mersi.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Dintre toate am vazut doar One tree hill si iti spun sincer ca in aceasta scurta descriere pe care tu o ceri nu pot descrie cat de interesant este acest serial. Uita-te la el(garantez ca iti va placea) si inca ceva:ai foarte multe de invatat din acest serial,multe de invatat in ceea ce priveste viata,alegeri bune,rele, regrete, consecinte dar mai presus de toate iti arata ce este mai important in viata. Povestea este extrem de interesanta.Ce pot sa mai spun? Este genial.
Nu am de gand sa iti povestesc(care mai este farmecul?)