| Nicoleta1967 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie niste animeuri de dragoste ceva gen Brothers Conflict si o descriere scurta!
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :X In sfarsit o intrebare la categoria mea :X

Sword Art Online (Dramatic, Romantic, Actiune, Mister, Dramatic, Romantic, Dramatic, Romantic, Dramatic.) - Actiunea se petrece undeva in viitor unde ca sa te poti conecta la un joc, trebuie sa intri cu totul acolo. Practic, cand intri in joc, corpul tau adoarme si te trezesti acolo. Dar intr-o zi, personajul principal Kirito, nu a mai gasit optiunea de "exit". Toti au fost prinsi in acel joc, si trebuie sa lupte pentru vietiile lor. Problema e ca au doar o viata, iar daca o pierd, au murit si in real. happy Kirito se intalneste cu o fata numita Asuna, si la inceput lucreaza impreuna, apoi pierd legatura, dar se intalnesc din nou, si se cam cearta. Cu timpul, se imprietenesc, si devin iubiti big grin Ei trec prin diferite aventuri in acea lume numit Sword Art Online, o lume virtuala, sperand ca vor reusi intr-o zi sa bata boss-ul de la nivelul 100, scapand pe toata lumea din acel joc happy Este FOARTE frumos anime-ul tongue)

Clannad & Clannad After Story (Dramatic, Romantic, Amuzant, Dramatic, Amuzant, Romantic, Romantic, Dramatic, Amuzant) - Actiunea se petrece intr-o scoala, la inceput nu pare interesant, dar este foarte frumos tongue. Personajul principal se intalneste cu mai multe fete, si impreuna trec prin mai multe. Dar la final personajul principal trebuie sa aleaga o fata. Pe cine va alege el? smug)

Incearca-le happy Mai stiu cateva, dar probabil au dat deja 10 raspuns laughing Si nu vreau sa raman in urmaa...

Vizionare placuta! big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Tonagura!, Toradora!

Descrierea o gasesti pe wikipedia sau gogoanime

| Nanami利 a răspuns:

Kamisama hajimemashita-nanami este data afara din casa,asa ca devine fara sa vrea o zeita a pamantului,iar tomoe devine servitorul ei,iar pe parcurs se indragostesc.
Inu x boku ss-ririochan(nu stiu sigur cum se scrie)se muta la o casa in care trebuie sa fie pazita de un fel de bodyguard,se se vor indragosti unul de altul.(desi baiatul o stia mai demult pe fata)
Kaichou wa maid-sama-Misaki lucreaza la o cafenea, si invata la scoala, dar nimeni nu stie ca ea lucreaza la cafenea, pana cand un baiat usui afla, dar ii pastreaza secretul.Si se indragostesc si ei.

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Uta no prince-sama (2 sez) personajul principal este Haruka care viseaza sa devina compozitoare si 6 baieti care vor sa devina cantareti.
Amnesia - o fata se trezeste in diferite lumi si in fiecare dintre aceste lumi are un alt iubit... La sfarsit trebuie sa aleaga cu cine sa ramana.
astea sunt animeurile care se aseamana cu brothers conflict

| ENDofGaming a răspuns:

Eu ma uit la Naruto cred ca e genu lde actiune, comedie si dragoste sper sa-ti placa

Întrebări recente