| Girl_1464 a întrebat:

Vreau si eu cuvinte care se termina in -ri...

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

Pariuri,meciuri,tabeluri,mileuri,fursecuri,pixuri,pamatufuri,flori,bauturi,cabluri,paduri(cel pe care pui mouseul),ierburi,lumanari,ciucuri,valuri,tsunami-uri,mirosuri,becuri,intrebari,raspunsuri,exclamari,enunturi,meniuri,compromisuri,voluntari,pompieri,salvamari, paduri, categorii(asta se termina cu 2 i dar ma rog), nori, si cam atat. Sper ca ti-au fost de ajutor nu prea pot acum sa-ti spun mai multe dar daca vrei ma straduiesc :*

6 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Gânduri
amintiri.

| frumusik96 a răspuns:

Tocuri, riduri, cicuri, turnuri, doctori, profesori, ingineri.

| Pumba a răspuns:

Flori, desenatori, soferi, cantatori, notificari, afaceri, intrebari, recomandari, sporturi, compromisuri si numai stiulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Darya_4936 a răspuns:

Flori, desenatori, soferi, cantatori, notificari, afaceri, intrebari, recomandari,raporturi,compromisuri,pariuri,meciuri,tabeluri,mileuri,fursecuri,pixuri,pamatufuri,flori,bauturi,cabluri,erburi,lumanari,ciucuri,valuri,tsunamiuri,mirosuri,becuri,intrebari,raspunsuri,exclamari,enunturi,meniuri,compromisuri,gânduri,amintiri, tocuri, riduri, turnuri, doctori, profesori, ingineri, picaturi...

sper ca tiai ajuns... funda?

| Darya_4936 a răspuns:

Tia* scuze tastatura de vinahappybig grin