| Finetty a întrebat:

Vreau si eu diferite meseje/amintiri/statusuri. chestii de genu de dragoste, amuzante, care va plac voua mai mult. astept multe raspunsuri. cele mai frum funda :*

Răspuns Câştigător
| RoseNightmare a răspuns:

#Si poti sa tipi, ca nu te aud si poti sa plangi, ca nu te vad si poti sa pleci, ca nu te caut

#Nu lasa persoana pe care o iubestI pentru persoana pe care o placI, pentru ca persoana care te place, te va lasa pentru persoana pe care o iubeste

#Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare... Acum nu`ti convine, dar încet, încet calc pe urmele tale... Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare

#M-ai facut sa ma schimb, eu te-am facut sa nu ma uiti. M-ai facut sa devin eu, ceea ce n-au reusit multi.

#Poate nu am cei mai frumosi ochi. Dar multi s-au indragostit de ei.Greu i'au castigat si repede i'au pierdut

#Le tine pe restul` la distanta, Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni, Straluceste si singura, si o stie prea bine.

#Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata. Greu sa ajungi la ea, firesc. Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc.

#Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand

E mult fum unde sunt eu acum E multa ceata si nu e tutun E acelasi lucru interzis da bun Daca-r fi legal ar fi banal ceea ce spun

#Edukata de destin, simt mult si arat putin, o sa am mereu acel ceva, ce ti'l doresti si nu-l mai are altcineva [no-edit]

#E un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare! Capu` sus, nu lasa nimic sa te doboare.

#Te maturizezi km greu, si eu nu`s ca mata sa te iert mereo ` :]]

2 răspunsuri:
| RoseNightmare a răspuns:

Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.

-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.;-<

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt! love struck

-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. love struck

- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

-Nu sunt perfecta.Sunt doar cum mi-am dorit intotdeaua sa fiu. smug

-Nu'mi pasa ce vine.Traiesc acum.Nu pentru ce va fi maine.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Ai facut lucruri pe care. poate acum le regreti. Dar daca nu inveti din greseli o sa le repeti.

-Si tine minte. Lovesc prin fapte, nu prin cuvinte.

-Am invatat sa iubesc un prostlove struck

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

-I am not single, I'm romantically challenged.

- I’m smiling, but you noticed that i’m not fine…

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ca sa fii fericita iti trebuie putine lucruri! Important e sa le ai! Iar eu le amlove struck

-Vreau ce e al meu sa fie doar al meu. Nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept. Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

-Iubitu' meu se respecta. are langa el blonda perfectalove struck(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Nu arunc cuvinte inainte.Ca lucrurile ce se simt, nu se spun prin cuvinte`!•

-Traiesc intr-o lume perfecta. Fiecare produs are`o eticheta.

-Nu mai visa frumos, realitatea este recewinking

-ti mai zboara pe la urechi un "buna, stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

-Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

-Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RoseNightmare .wow.Meriti funda! Da'i mah funda