| patricia76 a întrebat:

Vreau si eu id lui Raphael Tudor din pariu cu viatahappy va rog:*:*:*:*:* dau funditahappyhappy:*

Răspuns Câştigător
| madalina_2475 a răspuns:

Buna Patricia! Am eu id-ul lui Raphael Tudor din pariu cu viatahappy.Id-ul lui este:raphaeltudor97. Sper sa-ti fie de mare ajutor. Daca vrei ti-l dau si pe alui Alina Eremia.Id-ul ei este:alinaeremia34.Pa!happy

| AmaliUtza54 a răspuns (pentru madalina_2475):

Eu le-am incercat si nu merg dc?

3 răspunsuri:
| Deeutza2012 a răspuns:

Raphael.rapha00

| cristiqq a răspuns:

Pentru cei ce vor sa faca bani prin cateva click-uri pe zi: http://www.33bux.com/?ref=aaabbbccc202