| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu idei de id-uri de fete ma cheama cristina elena dar vreau si alte optiuni nu numai cu numele meu

Răspuns Câştigător
| GirlxD a răspuns:

Crisu.ely,FlyToYourDream.Crissi, Tweety_elly Fashion_girl_crissy

7 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Cry cry.crisEly,ely,elyane,cristine,crys

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Plz help me

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Vreau idei pentru a-mi face un id nou avand in vedere ca ma cheama Cristina-Elena dar nu est neaparat cu numele. (sweet.kiss)

| F3f3 a răspuns:

Pufy_cry, pufy_crys etc.

| Deea4Andreea a răspuns:

Cristina_cris, crisu4cris, xoxo_skumpy, xoxo4lina

| BBellutzza a răspuns:

Si pe mine ma cheama cristina-elena dar nu am nicio idee...scuze pup

| BBellutzza a răspuns:

Si pe mine ma cheama cristina-elena dar nu am nicio idee...scuze