| Keily a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pe odnoklassniki in scris!

Răspuns Câştigător
| Wenx a răspuns:

(Alege una din tarile :Moldova,Russia,Italia,Africa,Germania,Austria, Grecia, Chinna, Kiew, Polonia) RASPUNSURILE:1.Moldova-imi pui 10 lei in cont
2.Russia-imi dai o floare
3.Italia-scrii numele meu +
numele tau pe odnoklassniki!
4.Africa-ma inviti undeva
5.Germania-ma pui in вторая
половинка timp de o saptamana
6.Austria-scrii un coment la poza
mea de pe profil
7.Grecia-imi pui 20 lei in cont
8.Chinna-pui poza mea la tine pe
profil timp de 24 de ore
9.Kiew-zici la toti ca ma placi
(scrii la status) 10. Polonia-de
data asta ai scapat SAU
Alege un nume de animal preferat:urs,lup. tigru,vulpe,ris,cangur, zebra, girafa, veverita, leu.........astept!
RASPUNSURILE:urs-îmi scrii loginul, parolade pe odnoklassniki

lup-spui cum sunt eu

tigru- scrii ceva despre mine la status

vulpe-pui poza mea pe profil la tine

rîs-îmi pui o înghețată

cangur-îmi pui 10 lei pe cont

zebra-îmi pui 10 comentarii la fiecare poză de pe odnoklassniki

girafă-îmi dai nr. tău de telefon
veveriță-îmi pui 10 comentarii la poza principală leu-pune 50comentarii la poza ce îți place mai mult Trimite și la alții, e distractiv PLUS ACEST LINK CU CELE MAI TARI STATUSURI SI DIFERITE SIMBOLURI PT NUME : http://www.mp3md.net/statusuri_noi.html fundita mea? vot?

1 răspuns: