| Dumitritsa a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri cu dansuri de club, adica ma invitat un baiat la un club, si nu prea stiu sa dansez frumos, si as vrea niste siteuri cu video, dansuri sexy, ca acelui baiat sa-i placa mai tare de mine! va rog frumos, dau funda+vot )))

3 răspunsuri:
| ESKAR a răspuns:

Emanuela,nu exista dansuri de club,acolo dansezi dupa ritmul melodiei, si in plus din poza vad ca esti o fata frumoasa, si sunt sigur ca tipu nu ii asa materialist (sa spun asa) sa se uite la cum dansezi si nu la cum areti. Sper ca ti-am fost de ajutor.