| alexanelly a întrebat:

Ce parere aveti despre animatoare? Eu practic dansuri de foarte mult timp, si un patron de club a vazut cum dansez si este dispus sa ma angajeze, sa dansez dupa un program si cu o vestimentatie decenta... dar nu stiu ce sa ii zic, nu vreau ca lumea sa isi creeze o impresie gresita despre mine. pupici

Răspuns Câştigător
| Crivi a răspuns:

In Romania animatoarea e asociata cu o curva mai micahappy taranu` care vine la oras sa "vada pe uan cum da din buci la nasu` lui" nu poate sa faca diferenta intra o fata care danseaza si una care e la dispozitia lui, si asa o sa ai multe probleme cu exmeplarele respective
plus ca animatoare in tinuta decenta nu exista la noi! trebuie sa se vada macar juma` de san si ceva din fund...

2 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Animatoare=prostituata. sorry.

| darkrider a răspuns:

Nu neaparat. Daca tu vrei, vorbeste cu parintii tai sa te sfatuiasca, apoi ia o decizie.
Succes!