| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusri dragute cu care sa atrag atentia. Genul nu conteaza. Cele mai multe si interesante FuNdHabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Nu ma cunosti, nu ti-as dori.

cand voi uita eu...iti vei aminti uh:X

Fetele si pisicile fac intotdeauna doar ce le place. Baietii si cainii ar trebui sa accepte acest lucru si sa-si vada de treaba lorlaughing

la tine imi place tot ce nu suport...

Ma urasti? Problema ta! Te-am insultat? Foarte bine, meritai! Ma invidiezi? Incearca sa fii mai bun! Rea? Cu cine merita! Bunul meu simt? Depinde de al tau! Copilaroasa? Da! Pentru ca asa vreau eu!

-[[`Iubim Toth Ce E Intherzis... Uram Toth Ce E Admis

Va veni timpul sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe... Tie o sa iti para rau

2 răspunsuri:
| andreea_6295 a răspuns:

Stiu ca ti-am spus de multe ori: Cu un zambet ma ridici la nori. Imbratiseaza-ma si apoi povesteste-mi despre noi."

Fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele.

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise, priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Orice s-ar intampla el tot pe tine te iubeste. Tu esti printesa lui si fara tine`nnebuneste.

| PatryRox a răspuns:

1000 sa te vada
100 sa te placa
10 sa te vrea
1 sa te ia