| Alex_9006 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri care sa exprime inteligenta! nu vreau de pe net! scuze categoria! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mayyyyyy a răspuns:

Nu exista caracter fara inteligenta si nici inteligenta nu se formeaza fara caracter,"Doua lucruri sunt infinite : universul si prostia umana.Totusi, primul nu e sigur." Sau, cel mai bine ar fi sa pui " simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala " si sa vezi cine iti va spune ca propozitia nu are sens

2 răspunsuri:
| Invisible a răspuns:

"Daca te opresti din gandit, nu uita sa incepi din nou." Nu-mi amintesc autorul, poate il stii tu happy

| Alex_9006 explică:

Cartile sunt prieteni foarte agreabili nu pun intrebari nu aduc critici!