| Caramelll a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de genul
""N-am sa renunt la fericirea mea doar pentru ca unii sunt invidiosi!""
Funda cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
Azi e ziua de mâine pentru care îţi făceai probleme ieri.
Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?
De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?
Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.
Teoria zambetului:Ingerii nu plang
Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.
Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. happy"

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.winking"
La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! love struck

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine.
Trebuie să fim modeşti şi să ne amintim că toţi ceilalţi ne sunt inferiori.
Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.
Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti…
• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"
• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
Si daca dragoste nu e...parca e bine, Dorm linistita chiar daca o ard cu masini straine, stiu sa am grija de mine pe unde umblu si cu cine...hee hee
Sper să îți placă happy.