| 2AN7 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta. se poate si de cartier de dragoste de despartire tot ce se incadreaza aici!happy eu am doar 1 conditiebatting eyelashes Sa fie frumoase si speciale! Ciao love struck

3 răspunsuri:
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Şi totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Tare mult mi-aş dori ca tu să-mi furi ceva, de exemplu un sărut, jur că nu m-aş supăra, şi nici nu te-aş certa.

Ştii, nu poţi să vii la mine azi să îmi spui că mă urăşti şi mâine să îmi zici :"Te iubesc.

Daca ieri cea mai mare dorinta a mea era sa ne impacam, azi e sa te dau dracului si sa te uit!

Ce crezi ma k ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu`mi pasa de ea! Ca oricum stiu ca sunt la inima ta! Asa k lasa vrajeala! Te pupa amica ta, Sa vada curva ta k tot eu sunt sefa.

Fac ce vreau, când vreau... când vreau, ce vreau...si ştiu ca nu-ti convine!

Nu sunt roata de rezervă şi nici cârpa ta de praf. M-ai înşelat? ADIO, de prea multe ori te-am iertat!

Poate cândva îţi vei aminti de ea, de " aia mică " a ta.

Atunci când mă dor gesturile tale, eu te fac să te doară atitudinea mea.

| frumusica26 a răspuns:

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!
Degeaba plangi si regreti. Tu nu credeai c-o sa ma pierzi. Dar astazi plangi cu lacrimi amare. Acum sunt alta si te doare!
Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa. Fundita?

| katy9971 a răspuns:

Mmmmm frisca NU
ciocolata NU
sirop de capsuni NU
NU gasesc nimic mai dulce ca tine (asta e de dragoste )