| lory_2640 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta si niste intepaturi de genu(ce bine e fara ttine)big grin...si statusuri de dragoste si triste... dar nu banale.mersi:*:*

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut, poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
Indiferenta ta raneste sufletele altora
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine
Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc
Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti, pentru tine ea traieste!
Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea
mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci
Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!
iti va fi dor poate'ntr'o zi cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul
sa poti sa fii tare, chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange. aceasta este arta de a invinge
Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize
Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis
Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata
Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu
Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai c`o faci pe idiotu
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar
Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA fundissa?

1 răspuns:
| AromaClipelor a răspuns:

Şi ai pierdut-o ca pe-un fulg de nea ce-n mână-l pierzi când s-a topit.
Indiferenţa mea, te va lovi puternic în piept. Atunci îţi vei da seama că nu mai vreau să te mai iert.
Nu ai să mai vezi alta ca mine...Sau chiar dac-ai să vezi, nu e pentru tine!
Tu, mie, n-ai ce să-mi dai.De unde inimă?! Că n-ai.
Dacă pentru un moment ai crezut că o poţi distruge, uite-o după ceva timp... Zâmbeşte şi e dulce!