| YoVladNs a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru skype! Dar nu cu iubire etc.
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Fundita?

6 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Buna iata o lista din cateva statusuri care le ador.

„Că ai căzut nu are nici o importanță deoarece numai MODUL în care te ridici contează."

„De multe ori taci fiindcă ești convins de prostia adversarului."

„Viața însăși este magie, iar dacă nu crezi ASTA, măcar încearcă s-o trăiești ca pe ceva magic."

„Nu judecați oamenii după cei cu care se adună. Și Iuda avea amici ireproșabili."

„Nimeni nu te poate înșela. Tu singur te înșeli asupra celorlalți."

„Să-ți ferești capul de frig și de prostie."

„Valoarea unui om rezidă în ce dă el, nu în ceea ce este capabil să primească."

„Omul cu adevărat bun e cel care ar fi putut fi rău și n-a fost."

„Mulți văd ceea ce pari a fi, puțini înțeleg ceea ce ești." (Preferatul meu)

„Fii bun, dar ferește-te să creadă lumea că poți fi numai bun."

Sper ca te-am ajutat.

| YoVladNs explică (pentru syd2):

Multumesc foarte mult!

| syd2 a răspuns (pentru YoVladNs):

Fundita?

| Victorita15 a răspuns:

Am citeva, dar sunt in engleza happy te aranjeaza?

| YoVladNs explică (pentru Victorita15):

Nope happy Doar sa le si traduci happy

| Victorita15 a răspuns:

*O zi in care nu ai ris este o zi pierduta. (Charlie Chaplin)
*Nu toate zilele sunt bune, dar este ceva bun in fiecare zi.
*Fii genul de persoana pe care ai vrea sa-l intilnesti.
*Oamenii fericiti sunt cei mai frumosi.
*Incepe orice zi cu un zimbet si continua ziua cu el.
*Fii tu insuti si gaseste persoana care va iubi fiecare particica din tine.
*Râzi la fel de mult pe cât respiri şi iubeşte la fel de mult pe cât trăieşti. (Johnny Depp)
*Nu astepta vinerea, nu astepta ca cineva sa se indragosteasca in tine, nu astepta vara, nu astepta nimic. Fericirea este atunci cind profiti de moment, cind iei totul si te bucuri de clipa pe care o traiesti chiar acum.
Cam asa le-am tradus. Sper sa-ti fie de folos happy