| mihaelaa18 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste si de indiferenta dar sa fie noi, va rog:d
fundita la cele mai noihappy

Răspuns Câştigător
| AndraSweet97 a răspuns:

Am plecat pentru că niciodată nu m-ai rugat să rămân.

data viitoare când te gândeşti la lucruri frumoase - nu uita să te gândeşti şi la tine!

Ce-am câştigat şi ce-am pierdut e neimportant acum, deşi zâmbetul imperfect trădează înclinarea balanţei.

Uneori ne e mai bine să găsim acel lucru simplu care să complice situaţia.

Cea mai grea parte nu este atunci când alegi; ci atunci când înveţi să trăieşti cu alegerile pe care le faci sau le-ai făcut.

Presupun că nici fericirea nu-i făcută să dureze continuu.
x
Nu spun ca te-am uitat, dar nu ma mai gandesc la tinewinking!

Dragostea nu este doar un zâmbet, nu este doar o floare, dragostea este un suflet rănit şi apoi vindecat de altul.

Şi vezi tu, ce nu te omoară. îţi va lăsa cu siguranţă o cicatrice.

În aritmetica iubirii, unu plus unu egal totul; şi unu minus unu egal nimic.

Eu nu cred în destin, cred în ceea ce îmi oferi şi în ceea ce pot alege

Sper sa iti placa:X

1 răspuns:
| mihaelaa18 explică:

Multumesclove strucksunt foarte frumoase statusurilehappy