Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2704753intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
31 Decembrie 2011
xDianne intreaba:

Vreau si eu nume de cateibatting eyelashes, masculi laughing. ROMANESTI!

Multumesc:*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 31 Decembrie 2011 13:05
    Katakito a răspuns:
    Uite niste nume de catei happy dar nu sunt n umai romanesti,oricum poti alege de aici: Nume de caini cu litera A

Azorel, Alma, Ada, Ariston, Amperium, Aaron, Abbot, Abel, Abercrombie, Abiner, Abraham, Ace, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Ambrose, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Animal, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Archie, Aristocrat,Aristotle, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus, Austin.

Nume de caini cu litera B, C si D

Bubico, Bobita, Bunny dog, Banner, Barker, Barney, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Billy, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtail, Bogart, Bogie, Bojangles, Bond

Cicero, Casper, Cairo, Calloway, Calvin, Capone, Capricorn, Captain, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca,
    Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Dino, Denver, Dingo, Da Vinci, Dale, Dali, Dan, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, DrummerDude

Nume de caini cu litera E, F, G si H

Elliot, Enzo, Eddy, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein,...
    24 Decembrie 2012 23:14
    Laur4u a răspuns (pentru Katakito):
    Bine ca stii sa copii de pe alte site-uri. Data viitoare zi si tu din mintea ta, oops am uitat, n-ai mintehappy
    25 Decembrie 2012 10:14
    Katakito a răspuns (pentru Laur4u):
    De ce sunteti rai si in seara de Ajun? eu am vrut doar sa ajut ca acum nici nu prea mai intru pe TPU si nu ma mai agit pentru funde. Alta data te rog sa nu mai judeci degeaba oamenii, normal ca stiam si eu 4-5 nume de catei ca si eu am avut 2 catelusi frumosi, dar am luat de pe net pentru ca am vrut sa ajut cu mult mai multe nume decat stiam eu. Iti urez un Craciun fericit si multa sanatate! Sarbatori fericite tuturor!
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 31 Decembrie 2011 13:12
    Izzy12 a răspuns:
    Uite cateva:
    -Azor
    -Pufy
    -Rex
    -Grivei
    -Miky
    -Teddy
    -Bush
    -Boby
    love struck Cam atatea imi trec pric cam. Mie imi plac cel mai mult sper sati placa si tie. Fundita? love struck
  • 31 Decembrie 2011 14:12
    riddhima a răspuns:
    Albut,bobi,bobo,grivei, pufi,junior,labus,negrut, rex, tony, lupu. pls. funda puppy dog eyes
  • 28 Decembrie 2012 15:51
    Iulian03 a răspuns:
    Pufy
    Rex
    Azorel
  • 2 Decembrie 2012 22:35
    JockerStoica a răspuns:
    Tyson,Spyke,Seth,Ralf,Tyke
  • 25 Iunie 2014 10:05
    Ionela_Alina_2000 a răspuns:
    Boby, Rex, Fram, Tarzan, Bubu, Lulu, Diper, Albano, Grivei, Miky, Toby, Fox, Doggy, Stan, Baxter, Țuțu. etc happy! Funda?
  • 31 Decembrie 2011 12:59
    dy3nutzzamarriamarria a răspuns:
    Rockey,Spot,Leo,Bobita,Negrut,Lupi,Tarzan laughing)... sper ca te-am ajutathappy
  • 31 Decembrie 2011 13:18
    thanatos78 a răspuns:
    Am eu cateva foarte misto :biju (bijuterie), boby, rex sper ca te-am ajutat FUNDA :*?
  • 4 Iunie 2012 21:00
    ElenaBiu a răspuns:
    Rufus. Andi.