| Shake a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra. Merita sa te muti din Iasi in Bucuresti? Si daca da, care ar fi cel mai misto cartier de pe-acolo? Si in ca ceva. Liceele? Care este cel mai bun? Eu in Iasi sunt la National si nu stiu nici un liceu de pe-acolo. Nu e neaparat sa fie cel mai bun, unde credeti voi ca merita sa inveti.
FUNDA pentru cel mai bun raspuns :*.

1 răspuns:
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Eu zic ca merita se te muti de acolo aici tongue. Pai desigur daca ai bani te poti muta prin Unirea, Obor, dar te poti muta si in cartiere gen Berceni love struck, Drumul Taberei tongue.
Licee... hmm... Colegiul National Mihai Eminescu e bun >big grinbig grinbig grinbig grin