| Forevăr a întrebat:

Vreau si eu poza asta, dar fara scris :o3
http://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Sti ca eu ti-am gasit si cealalta poza tot de pe aceasta pagina dupa ce am cautat-o, dar sincer aceasta poza nu o pot gasi sad am cautat si tot cautat si nu dau de ea, si asta poate pentru ca poza este a cuiva si nu a fost publicata pe internet doar aici... eu te sfatuiesc sa vorbesti pe id-ul paginii cu o admina si sa-i ceri frumos poza originala happy

P. S. id-ul paginii este ruleaza.si_viseaza12

| Mussete a răspuns:

Http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/......818_n.jpg. Fara scris nu cred ca e posibil pentru ca orice poza are un URL. Daca o vrei la tine in folder dai click dreapta, apoi dai la salvare, selectezi folderul si dai ok. Funda?