| lucigabi a întrebat:

Unde gasesc poza asta fara scris?
http://www.facebook.com/....../photo.php

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! dar e frumoasa si arata bine si asalove strucklove strucklove struck
O zi frumoasa sa aihappy

| lucigabi explică (pentru caramela):

Stiu ca e frumoasa si asa dar vreau sa o pun ca poza de coperta pe fecebook si nu arata prea bine cu scriswinking

| caramela a răspuns (pentru lucigabi):

Nu m-ar deranja mesajul, e chiar un mesaj dragut si de actualitate..majoritatea mamelor( ca si mine) stau pe facebooktongue

| lucigabi explică (pentru caramela):

Problema e ca se vede doar o parte din el si e destul de sec

| AlexUnder a răspuns:

Caramela are dreptate happy

| CrushBoy89 a răspuns:

Incearca sa o salvezi in PC si dai open with(deschidere cu) Paint.Si incerci sa modifici.Nu sunt sigur daca merge dar merita incercatbig grin

| lucigabi explică (pentru CrushBoy89):

Am incerscat cu scape sa sterg ala dar se vede ciudatbig grin

| lucigabi explică:

Funda pentru rasp corect