| ammerie a întrebat:

Vreau si eu programe de editat va rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo g. Dau funda pentru cele mai tari programe.(in afara de photo scape, tazz, fotofunia, fotobrush, etc) unele noi va roog{funda}:*

3 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://www.pizap.com/pizap.php?width=1280 program online...cu asta le modific eu...e super:*:*:*:

| Adrian_5136 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu poza sunt multe progame dar cele mai bune dupa parerea mea sunt: gimp si ulead... downlodeazale, testeazale si fa-ti de cap.

| Lorennnaa a răspuns:

Pizap.com ->modifici pozele pe net si le dai download...simplu
photoshop->trebuie descarcat si instalat