| dada a întrebat:

Vreau si eu programe si site-uri pentru editat poze... Cu ce program imi pot schimba culoarea ochilor?

Răspuns Câştigător
| Bubble a răspuns:

Eu pentru ochi folosesc www.taaz.com. unde trebuie sa pun buze si etc pun in josul pozei si colorez. doar la ochi pun forma si schimb culoarea

8 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Photoshop CS3

| ChibiRose a răspuns:

Photoshop

| amandina_9414 a răspuns:

Picassa 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Poti incerca Picasa, Corel PaintShopPro
Iar pentru schimbarea ochilor: Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Express. Nu stiu daca acestea doua le gasesti gratuit, dar poti incerca aici :http://www.ahilosu.com/2008/03/31/programe-de-modificat-editat-poze/.
Succes, o seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde la picasa 3? Ca eu nu am gasit...in schimb poti sa incerci adobe photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum poti modifica poza ta?
eu am incercat si nu am putut straight face