| Andreeagen a întrebat:

Vreau si eu sa gatesc cv simplu. rapid si daca se poate sa nu fie din lactate si... sa naiba nevoie de coacere ar fi perfect
Aaaa nu clatit gogosi si papanasi:d
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

Gomboti sunt foarte buni...cauta pe google si ia retetalaughing

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Daca vrei ceva ca sa te racoresti poti sa faci o salata de fructe ...sanatos si racoros
sau de dimineata poti sa faci paine cu unt si cu gem sau marmelada cu ceai daca nu vrei lactate...si daca nu vrei gogosi si altceva poti sa faci o prajitura de ciocolata cu glazura de caramel faci in doar 30 de min...

happy succes

| ViVi a răspuns:

Scz fara coacere
happy

| IuLiA_4257 a răspuns:

Sandwich, spaghete, cartofi prajiti, pireu etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacao cu lapte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeleu sau bezele daa astea implica coacere
lapte de pasare
da de ce fara lapte esti alergica? sau nai prin casa si ti-e lene sa mergi la magazinbig grin