| pocandpoc a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa ma angajez pe perioada verii cand intru in vacanta. Ce imi recomandati? Va multumesc :*

5 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Imparte brosuri/reviste prin oras sau la intrarea in hypermarketuri, livreaza pizza sau poti plimba caini.

| andru10best a răspuns:

Ajutor de ospatar. Se castiga bine.

| pr0ph3t a răspuns:

Pe litoral se fac bani frumosi din ciubuc si te si distreziwinking acum depinde de unde esti tu si ce posibilitati sunt in zona

| pocandpoc explică (pentru pr0ph3t):

Sunt din Bucuresti, asta cu litoralul chiar ma intereseaza stii pe cineva?

| pr0ph3t a răspuns (pentru pocandpoc):

Nu stiu dar am intalnit pe tren anul trecut pe cineva din bacau care spunea ca vara de vara e acolo si face bani frumosi pe la terase, dar daca ai ceva banuti la inceput pentru o gazda e imposibil sa nu gasesti pe la o terasa ceva, daca nu iti reuseste macar ramai cu distractia