| Amalia a întrebat:

Vreau si eu sa scap de cosuri. nu am chiar plina fata de ele, dar am destule, si am nevoie de ceva sa imi treaca, dar va rog nu creme, pentru ca nu le suport. aa. si inca ceva.Am nevoie de ceva, si pentru cearcane. Este posibil? DAR FARA CREME. Funda + Vot :*

Răspuns Câştigător
| LadyBoOoo a răspuns:

laughingSunt bune si cremele.dar daca nu-ti plac asta e!
Dar am auzit ca.pui in apa calduta. faina laughing ex de mamaligalaughing si dupa aceea o amesteci si te dai pe fata dar sa fie putin tare sa stea pe fata! si o lesi 30-40 min! si dupa aceea te speli cu apa rece nu calduta!
deci merge si nu e cu toate prostiile de creme daca nu vrei sa te dai. incearca, incercarea moarte n-are! nu patesti nimic!

2 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Păi eu îţi recomand pentru coşuri un baton corector de la Oriflame.winking Este foarte bun.Îţi usucă coşurile aproape peste noapte.Dar pentru cearcăne nu ştiu ce să spun.Scuze.
Sper să te ajute batonul corectorwinking.Te pup :*

Fundăă? love struck

| xcristix a răspuns:

Invata photoshop