| deutSa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa-mi deschis culoarea parului, cum pot sa-mi inchid culoarea parului, etc. Vreau raspunsuri de exemplu : clocoteste apa, apoi pune frunze de nuc si clateste-te pe par cu acea infuzie [ inchide culoarea parului ]. Nu vreau sa`mi cumpar vopsea, sau apa oxigenata s. a. m. d! Vreau ceva care sa faca acasa!

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Pentru deschiderea culorii : cu suc de lamaie : te clatesti cu sucul de lamaie lasi 15 min. si dupa te mai clatesti o data; te clatesti cu ceai de musetel;

Pentru inchiderea parului : dupa ce te dai cu sampon, in loc de balsam prepari 10 plicuri de ceai negru la 1 litru de apa si te clatesti; poti incerca si cu frunze de nuc, dar ai putea cumpara si un sampon cu extracte de frunze de nuc de la Elmiplant.

Numai bine!