| AndreutZa_8813 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu si eu ce profile are liceul Grigore Moisil din Bucuresti...si cu ce se ocupa fiecare...si cu ce medie se intra in liceu?big grin stie cineva?

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Cauta mai multe detalii pe www.edu.ro (pentru medii, profiluri), aici vezi calificativele date de elevi profesorilor din respectivul liceu: http://www.calificativ.ro/Liceul_Teoretic_Grigore_Moisil-inst4763.html (pentru ca sa stii cu ce o sa te intalnesti pe perioada liceului)

| andreea89 a răspuns:

Exista acele carti cu admiterea in licee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdia de intrare?