| Def a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre prietenie; x

p. s. am vazut unul ma enervezi te enervez. dar nu mai stiu cum erahappy

cele mai frumoasa Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenia este relația dintre mana și ochi... când mana e rănita, ochiul plânge... iar când ochiul plânge mana ii șterge lacrima big grin e cel mai frumos status despre prietenie cred eu

1 răspuns:
| lolavanity a răspuns:

Nu are nicio noimă să cerşeşti prietenia.
Un prieten este cineva care are aceeaşi duşmani ca şi tine.
Prietenia este egalitatea armonioasă.
Nimeni nu poate trăi fără prieteni, chiar dacă stăpâneşte toate bunurile lumii.
A treuen Freund ist schwer zu finden; erinnern Mensch unde im Kopf behalten.