| Helen_5251 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre tupeu.adica.imi place un baiat si nu stiu cum sa fac sa ii spun.pentru ca mi-e frica sa nu ma refuze

2 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Hey! cel mai bine ar fi sa ii vorbesti despre sentimentele tale crede-ma nu prin statusuri pentru ca el ar putea interpreta...intreabal daca re pe cineva...dac ii place de cineva iar apoi daca zice nu la ambele intrebari vorbeste-i despre ce simti tu pentru el iar daca nu in aceeasi zi te va intreba te va intreba a2a zi crede-ma am trecut si eu prin asta

| TrixLove a răspuns:

1. Nu ii spune. Asta e mare greseala si asa am dat eu gresh de mai multe ori la capitolul asta. Doar atrage-i atentia zambind, facandu-l sa rada, etc.
2. pentru status-uri am eu un status. foarte tare :
♥ ♫ Ma iubesti? Multumesc ♥ ♫ Ma respecti? Si eu ♥ ♫ Ma invidiezi? Ai de ce ♥ ♫ Ma barfesti? N-ai decat ♥ ♫ Regreti ca m-ai cunoscut? Mi se rupe ♥ ♫ Indrazneata? Daca tu esti pampalau ♥ ♫ Incapatanata? Pana peste masura ♥ ♫ Nemultumita? Intotdeauna ♥ ♫
Sa ai o zi frumoasa big hug Funda?