| SmecherutzuTau97 a întrebat:

Vreau si eu un servar de metin2 privat ro, non hamachi si sa nu se inchida la ora devreme.Va rog dar sa fie cu rate mari si multe lucruri epice la magazin.Va multumesc,, funda pentru cel mai bun serv!

4 răspunsuri:
| Story29 a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam multehappy

| Sayakoo a răspuns:

Metin 2 blacknight e server privat vaza naspa e ca e in alta limba dar nu-s pb eu joc pe elwinking

| axel_6752 a răspuns:

Incearca aici http://www.metin2privat.ro/ e 100% romanesc e facut pe platforma Linux are misiunile traduse in limba Romana.si de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king.bafta!

| fifa2008 a răspuns:

Joci fifa boss?