| newaccountbye a întrebat:

Vreau și eu un site cu jordani mai ieftini, dar nu fake!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Jordani ieftini dar nu fake...nu exista!
Cei originali sunt 300-500 lei si-i cumperi numai din magazinele acreditate de producator.
Cei fake sunt 100-200 lei si-i gasesti pe toate drumurile, inclusiv pe tarabe, in piata.

| Wr3nch a răspuns:

Nu exista, o zi faina. Vrei original, platesti pret de magazin. Vrei ieftin, cumperi fake sau second.

| Dismally a răspuns:

De ce, esti sarac dar vrei sa te spargi si tu cu niste adidasi mai scumpi? laughing Ieftini si originali nu se poate, ia-ti un model pe care ti-l permiti ca poti sa mergi si fara Jordan.

| newaccountbye explică (pentru Dismally):

Frate,nu mai judeca dacă nu cunosti. Prin ieftini nu ma refeream la mai jos de 400 lei. Ma refeream sa fie la reducere și sa fie maxim 800-1000. Pentru ca peste tot găsesc de la 1200 in sus.