| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un status de despartire...plz:*

4 răspunsuri:
| Bubbles_8156 a răspuns:

Daca pentru o clipa ai crezut c'o vei distruge... uite'o dupa putin timp; xzambeshte si e dulke!; x

Cand ele se bucura ca ai renuntat. Da din cap.Si treci pe linia de START."

"~> ♥Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor!"

~> ♥Si ea zambeste mai departe. cu o parte din inima care numai bate."

| ewe a răspuns:

"cum vrei. tu oh go on"sunt mult mai faine astea scurte decat alea cu 100 de caractere tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's over!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca el nu o sa ma mai sune sa-mi spuna "Noapte Buna!", si nici pe strada "Buna!", am o sora care ma suna sa-mi spuna"Siz, esti de-o suta de ori mai buna! Lasa-l sa spuna ce-o spune ca tot el se intoarce la tine!"... tbzzz syzzz[lary:X]de la georgiana pentru cmb a ei[larisa(tikky)]